Kızılcahamam’da 2019 ve 2024 yerel seçimleri için Ak Parti’den aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Hasan Demirci, bağımsız aday olarak başvuru yaptığını duyurdu.

Kızılcahamam’da yaklaşan 2024 Yerel Seçimleri öncesi adaylar çalışmalarını sürdürürken, bir isim daha aday olduğunu duyurdu. Bağımsız Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı olduğunu sosyal medya hesabından açıklayan Hasan Demirci, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Selamün aleyküm sevgili hemşehrilerim. Çok değerli halkımızın yoğun ısrarı ve teveccühü üzerine Kızılcahamam bağımsız belediye başkanlığına aday olmak üzere 20/02/2024 tarihi bugün itibariyle Kızılcahamam yüksek seçim kuruluna müracaat yapmış bulunmaktayım.

Kıymetli hemşehrilerim’in ve gönüldaşlarım’ın desteklerini bekler gönüllerin adamı olmayı Mevla dan niyaz ederim.
Herşey Kızılcahamam için.
Allah devletimizi daim eylesin.
Selam ve Dua ile…

Ak Parti’nin Oyları Bölünür mü?

Ak Parti’den 2019 ve 2024 yerel seçimleri için Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı olmasına rağmen aday gösterilmeyen Hasan Demirci’nin bağımsız adaylığını açıklamasının ardından akla ilk gelen soru Ak Parti’nin oyları bölünür mü sorusu oldu.
Ak Parti’de önemli bir oy potansiyeli bulunan Demirci’nin köylüleri ve sevenleri tarafından yüksek bir oy alması bekleniyor.
Hasan Demirci
#Hasan Demirci, #Hasan Demirci 2024 Yerel Seçimleri, #Hasan Demirci kimdir nereli, #Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Hasan Demirci