Sivas Ülkü Ocakları, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremin ardından, ihtiyaç sahibi öğrencilere kucak açtı. Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gerçekleşen yardım etkinliğinde, Sivas Ülkü Ocakları İl Başkanı Rıfat Kalkan, İl Başkan Yardımcısı Gökhan Karapınar ve il teşkilatları, depremden etkilenen 300 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundu.

30 Kasım 2023, 20:00 yayınlandı

Sivas Ülkü Ocakları’ndan depremzede öğrencilere yardım

SİVAS – BHA

Sivas Ülkü Ocakları İl Başkanı Rıfat Kalkan ve İl Başkan Yardımcısı Gökhan Karapınar, öğrencilere giyim yardımlarını kendi elleriyle ulaştırdı. Elbistan’daki kuzey Marmara otoyolu İlkokulunda düzenlenen etkinlikte, öğrencilere sadece bot ve mont yardımı değil, aynı zamanda sevgi ve dayanışma eli uzandı.

Dayanışmanın gücüne inanıyoruz

Sivas Ülkü Ocakları İl Başkanı Rıfat Kalkan, “Elbistan’da depremden etkilenen öğrencilerimize yardım elimizi uzatmanın gururunu yaşıyoruz. Zor zamanlarda birbirimize destek olmak, dayanışma içinde olmak bizim için öncelik. Sivas Ülkü Ocakları olarak, insani sorumluluklarımızı yerine getirmek için buradayız.” şeklinde açıklamada bulundu.

Bu örnek dayanışma, Sivas Ülkü Ocakları’nın depremzedelere yönelik yardım çalışmalarının sadece Kahramanmaraş ile sınırlı olmadığını gösteriyor. Diğer deprem bölgelerine yardımların da devam ettiği belirtildi.

Sivas Ülkü Ocakları’ndan depremzede öğrencilere yardım

# BHA Sivas # Sivas BHA # Sivas Haberleri # Sivas Ülkü Ocakları # Ülkü Ocakları

2023-11-30 17:00:55
#Sivas #Ülkü #Ocaklarından #depremzede #öğrencilere #yardım